Polecam w 100%. Szybka i miła współpraca.

Wideoninja

Polecam!!! Super kontakt, Szybka realizacja Pełen Profesjonalizm. Moja strona W końcu nabrała życia!!! Dziękuję i Pozdrawiam

DJ Bora

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę IT ERGO i Pana Michała! Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja i korzystna oferta cenowa. Dziękuję za profesjonalne podejście do tematu!

ApartamentyOnline CEO

Poszukiwałam osoby do pomocy przy WordPressie. Pomoc udzielona była na najwyższym poziomie, bardzo szybko, sprawnie. Bardzo miły i profesjonalny kontakt. Moja strona wygląda teraz naprawdę świetnie! Za co jestem dozgonnie wdzięczna i bardzo polecam WebSite Production!

PritiKiti

Zdecydowanie polecam firmę IT ERGO. To co w szczególności zasługuje na wyróżnienie to świetna komunikacja, bardzo dobre zrozumienie potrzeb klienta oraz przede wszystkim duży zapał do pracy Pana Michała.

Turkusowe Cążki CEO

Kontakt i wykonanie strony internetowej na wysokim poziomie.Wszystko tak jak chciałem,żadnych problemów.Duża pomoc przy tworzeniu strony,cena bardzo dobra.Warto dodać że obsługa i pomoc po zakończeniu tworzenia strony jest nadal na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu.

MAR-DOM TRANS CEO